Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

Bundera Lastik Zirhi 4 Adet

Bundera Lastik Zirhi 4 Adet

Bundera Lastik Zirhi 4 Adet

Lastik patladı, yolda kaldım derdine son.. Bundera Lastik Zırhı ile yolculuklarınız çok daha güvenli.. Hergün haberlerde farklı trafik kazaları haberleri izliyoruz, okuyoruz. Bu trafik kazalarının bir bölümü lastik patlamalarından meydana geliyor.. Artık aracınızın lastiği patlamayacak.. Artık istepne ile uğraşma derdine son..  ISO9001 ve ISO10002 kalite belgeli
2 Yıl boyunca 20 patlamaya kadar dayanır Bundera Lastik Zırhı lastiği patladığı anda tamir eder
%50
29.80 TL
59.90 TL

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Bundera Lastik Zırhı Kullanım Talimatları:

Bundera lastik zırhı kullanımı Gayet pratiktir. Hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan aracınızın lastiklerine uygulayabileceğiniz bu ürün pratik kullanım sayesinde dilediğiniz en yakın lastik şişirme noktasında gerçekleştirebilirsiniz. Bundera lastik Zırhı ile ilgili aşağıda yer alan talimatları dikkate almanızı öneriyoruz;

Öncelikle, aracınızın lastiklerinin balans ayarını mutlaka yaptırınız. Daha sonra aracınız park konumunda iken, sibobunun yere göre saat 5 veya 7 konumuna gelecek şekilde ayarlayınız.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra Sibop iğnesini çıkararak havasını boşaltıyorsunuz. Ürün kutusu içinde pet şişe bulunmaktadır. Ürün şişesini kapağını açmadan önce şişeyi sallayarak içinde ki jelin iyice karışmasını öneriyoruz.Bundera Lastik zırhı şişesini bir lastik içine sıkarak içine jeli boşaltıyorsunuz. Sibop iğnesini takınız, lastiğinizi lastik üreticisinin tavsiye ettiği hava basıncına göre şişiriniz. Diğer 3 lastik içinde aynı işlemi uygulayınız.


Ürünün lastik içine dağılımının düzgün olma amacı ile 20 km/saat hız ile 1-2 km yol kat ediniz. Lastiğiniz 10-15 defa 10 mmye kadar delinse bile hiçbir müdahale olmadan lastiğinizi içeriden kendi kendine kalıcı bir şekilde tamir eder.

 

Ürünümüz orjinal paketinde Hologramlı etiketi ile size gönderilir. Bu etiketi ilk siz açacaksınız.

EN PRATİKLER

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş