Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

Chest Belt Dik Duruş Korsesi

Chest Belt Dik Duruş Korsesi

Chest Belt Dik Duruş Korsesi

Duruş bozukluklarından dolayı kaynaklanan sırt eğrilikleri, kambur durma gibi durumların düzeltilebilmesi ve önüne geçilebilmesi adına size PRATİK ve kullanışlı bir ürün tavsiyemiz var. Chest Belt Dik Duruş Korsesi bu konuda size yardımcı olacak. 
%50
9.90 TL
19.90 TL

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Özellikle yanlış oturma pozisyonlarında uyarıcı olarak kullanabileceğiniz Chest Belt Dik Duruş Korsesi; Çalışırken, bilgisayar başındayken, televizyon izlerken ya da yürüyüşlerinizde farkında olmadan bozuk durmanızda size yardımcı olacak. Kamburluk başlangıcındaysanız bu ürün sizi koruyacak.

Gündelik hayatın getirdiği yoğun koşuşturmaca da çoğunlukla nasıl oturduğumuza, nasıl durduğumuza dikkat edemeyiz. Gün boyu iş stresi vs. gibi koşuşturmacalar da yada özellikle masa başı işi yapıyorsak vücudumuzda farkında olmadan ve istemsizce kamburluklar oluşabilir. Chest Belt Dik Duruş Korsesi bu kamburluğu ve sizin dik durmanıza yardımcı olabilmek için tasarlanmış bir üründür.

Duruş bozukluklarından kaynaklanan sırt eğriliklerinin düzeltilmesine ve önüne geçilmesine yardımcı olacak olan Chest Belt Dik Duruş Korsesi, sizi uyarır ve dik durmanızı sağlar.

Duruş bozukluğunuz varsa yada yavaş yavaş kamburlaşmaya başladıysanız Chest Belt Dik Duruş Korsesi size çok faydalı olacak.

Özellikle bilgisayar başında fazla vakit geçiren gençler için postural bozuklukları gidermede yardımcı olan bir üründür.

Cırt cırtlı bağlantı noktası sayesinde  kolayca istediğiniz şekilde ayarlayabilir, Chest Belt Dik Duruş Korsesi tüm beden ölçülerinde kullanabilirsiniz.

Beyaz renktedir.

Paket İçeriği:

1 adet Chest Belt Dik Duruş Korsesi

Chest Belt Dik Duruş Korsesi Nereden ve Nasıl Alınır?

 

Yukarıda bulunan FIRSATI YAKALA butonuna tıklayarak yada İLETİŞİM bölümünde bulunan  telefon numaralarımızdan bize ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. 

EN PRATİKLER

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş