Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

Dublör Yumurta

Dublör Yumurta

Dublör Yumurta

- Yeni ajanınız Dublör yumurta, diğer yumurtaların arasına karışır ve en uygun zamanlamayı yapmanızı sağlar! - Yumurta pişirmek kolay iştir, ancak istediğiniz kıvamı her zaman tutturabilmek o kadar da kolay değildir. İstenilen kıvamı tutturmak iyi zamanlama gerektirir. Dublör yumurtamız, diğer yumurtalarla kaba girer, ısıya göre renk değiştirip size doğru zamanı söyler. - Bu harika dublör ile artık kimse size iyi yumurta pişirme konusunda hava atamayacak. Çünkü siz bu işte son derece profesyonel olacaksınız! Sadece insanların değil artık yumurtaların da dublörü var.
%61
3.90 TL
9.90 TL

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Dublör Yumurta Yeni ajanınız, diğer yumurtaların arasına karışır ve en uygun zamanlamayı yapmanızı sağlar.


Yumurta pişirmek kolay iştir, ancak istediğiniz kıvamı her zaman tutturabilmek o kadar da kolay değildir. İstenilen kıvamı tutturmak iyi zamanlama gerektirir. Dublör yumurtamız, diğer yumurtalarla kaba girer, ısıya göre renk değiştirip size doğru zamanı söyler.


Dublör Yumurta ile artık kimse size iyi yumurta pişirme konusunda hava atamayacak. Çünkü siz bu işte son derece profesyonel olacaksınız! Sadece insanların değil artık yumurtaların da dublörü var.

Paket içeriğine tava dahil değildir.

Dublör Yumurta Ürün Özellikleri :

- Isıya duyarlıdır.

- Zamana göre değil, suyun ısısına göre doğru pişme zamanını gösterir.

- Isıya göre renk değiştirmesi ve üzerindeki derecelendirme sayesinde yumurtanızın kıvamını gösterir.

Dublör Yumurta Yumurta büyüklüğündedir.Dublör Yumurta Sağlık açısından zararlı, zehirli herhangi bir madde içermez. Yine de yanlışlıkla yenilmemesi tavsiye edilir!

Dublör Yumurta Yumurtalarla beraber kabın içine koyulur. Pişirme işleminden sonra kendiliğinden soğuması için tezgah üzerine bırakınız, soğuk suya tutmayınız.

Dublör Yumurta Nasıl ve Nereden Alabilirim?

         İster yukarıda bulunan FIRSATI YAKALA butonuna tıklayarak yada İLETİŞİM kısmındaki telefon numaralarımızdan bize ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. 
 

EN PRATİKLER

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş