Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

Hareket Sensörlü Caydırıcı Güvenlik Kamerası

Hareket Sensörlü Caydırıcı Güvenlik Kamerası

Hareket Sensörlü Caydırıcı Güvenlik Kamerası

-Güvenlik sistemleri olay olduktan sonra devreye gireceğinden hem maliyet olarak kabarık hem de sürekli takip edilmesi gereken bir sistemdir.
%21
14.90 TL
18.90 TL

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ-Gerçek bir güvenlik sisteminden ayırt edilemeyeceğinden dolayı hırsızları caydırarak bu girişimlerin önünü keser.

-Hareket Sensörlü caydırıcı Güvenlik Kamerası kullanarak bu sistemin maliyetini minimuma indirmiş olursunuz.

- Hareket Sensörlü Caydırıcı Güvenlik Kamerası ile hırsızlardan masrafsız bir şekilde kurtulun!

- Hareket Sensörlü Caydırıcı Güvenlik Kameramız ortamda oluşan hareketi algıladıktan sonra çalışıp kayıt yapıyormuş gibi kırmızı ışıkları yanıp sönmeye başlar.

- Hareket Sensörlü Caydırıcı Güvenlik Kameranızı elektrik tesisatına ihtiyaç duymadan 3 Adet +AA pille çalıştırabilirsiniz.

- Hareket Sensörlü Caydırıcı Güvenlik Kamerası 5 Metreye kadar algılama menziline sahiptir. Ayrıca sürekli yanıp sönen kırmızı ışık kayıt edildiği izlenimi verir.

- Hareket Sensörlü Caydırıcı Güvenlik Kamerasını apartman girişlerinde, işyerlerinde, garaj kapısında, müstakil evinizin girişinde, yazlık evlerinizde veya koridorlarda istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

- Gerçek kamera kullanıcısı iseniz suçlunun gerçek kameranın nerede olduğunu fark etmeyecek şekilde yerleştirerek ortamda birçok noktadan izlenildiği hissi vererek caydırıcı özelliğini ağır bastırabilirsiniz.

Hareket Sensörlü Caydırıcı Güvenlik Kamerası satın al 

Hareket Sensörlü Caydırıcı Güvenlik Kamerasını yukarıda ki fırsatı yakala butonundan kaç adet almak istediğinizi seçip butona tıklayarak adımları takip ederek satın alabilirsiniz.

Sahte Kamera nerede satılır ?

Harekete Duyarlı Sahte Kamera firmamız tarafından direk birinci elden ithal edilip siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. İsterseniz kargo ile ayağınıza kadar gelebilir istersenizde yerimizden bizzat gelip alabilrsiniz.

EN PRATİKLER

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş