Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

Kafa Sallayan Köpek Nostaljik Araba Süsü

Kafa Sallayan Köpek Nostaljik Araba Süsü

Kafa Sallayan Köpek Nostaljik Araba Süsü

Kafa Sallayan Köpek Nostaljik Araba Süsü
%50
9.90 TL
19.90 TL

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Kafa Sallayan Köpek Nostaljik Araba Süsü

Kafa Sallayan Köpek Nostaljik Araba Süsü

Kafa Sallayan Köpek Araba Süsü sizleri ve etrafınızdaki insanları zaman yolculuğuna çıkartacaktır. Kafa Sallayan Köpek Araba Süsü kaliteli süet malzemeden üretilmiştir. Kafa Sallayan Araba Süsü dört farklı renk seçeneği mevcuttur, bu dört renk; camel, beyaz, kahverengi ve açık kahverengidir. Kafa Sallayan Köpek Araba Süsü geçmiş zamanlarda bütün arabaları süsleyen, kısacası arabalarda olmazsa olmaz bir obje haline gelmiştir. Geçmişi özleyenler için kafası sallanan köpek oyuncakları bir tık uzağına getirmiş bulunmaktadır. Köpeğin kafa kısmı metal bir çengel ile gövdeye tutturulmaktadır. Böylelikle aracın her durup tekrar kalktığında kafası öne arkaya sağa veya sola sallandığı görmüş oluruz. Nostaljik Kafası Sallanan Köpekler araba içi dekor olarak karşımıza çıkmaktadır. Nostaljik Kafa Sallayan Köpek Araba Süsünü ön cam veya arka cam kısmına yerleştirerek insanların ilgisini çekebilirsiniz. Kafası Sallanan Köpek Araba Süsü Satın Almak için site site dolaşmanıza gerek yok pratikhane.com size hem kaliteli hem de ucuz alışveriş imkanı sunmaktadır. Kafası Sallanan Köpek' ler ile araçlarınızı hatta evlerinizi süsleyebilirsiniz. Kafa Sallayan Köpek Araba Süsü çocuklara hayvan sevgisini de aşılayacak seviyeye sahip mükemmel bir üründür. Kafa Sallayan Köpek sayesinde minikler artık köpeklerin yanlarından korkarak geçmeyecek. Kafa Sallayan Nostaljik Araba Süsü arabanızın dışında ev veya ofislerinizde de kullanabilirsiniz. Kafa Sallayan Köpek Biblo mükemmel bir dekoratif biblo seçeneğidir. 

Nostaljik Araba Süsleri, Kafa Sallayan Köpek Biblo, Kafası Sallanan Köpek ve diğer İlginç Hediyelik Eşya ürünlerimiz için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

  • 4 farklı renklerde gönderilmektedir. 
  • Süet malzemeden üretilmektedir. 
  • Karışık renklerde gönderilir. 

Renk Seçeneği:

  • Camel
  • Beyaz
  • Kahverengi 
  • Açık kahverengi

Ürün Ölçüleri:

  • 14x9x7 cm' dir.

Kafa Sallayan Köpek Nostaljik Araba Süsü Satın Al

Kafa Sallayan Köpek Nostaljik Araba Süsü Satış

Kafa Sallayan Köpek Nostaljik Araba Süsü

Sepete ekle kısmından sipariş formunu doldurarak yada 05064711989 numaralı hattımızdan bizimle irtibata geçerek ürünü sipariş edebilirsiniz.

EN PRATİKLER

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş