Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

Kitap Okuma Gözlüğü Işıklı Led

Kitap Okuma Gözlüğü Işıklı Led

Kitap Okuma Gözlüğü Işıklı Led

Çok fonksiyonlu olarak kullanabileceğiniz Kitap Okuma Gözlüğü hayatınızı çok PRATİK kılacak. Kullanımı son derece kolay olan Kitap Okuma gözlüğü, gözünüzün baktığı her yeri aydınlatacak. 
%60
9.90 TL
24.90 TL

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Karanlıkta veya başkalarının ışıktan rahatsız olacağı ortamlarda kitap okumak, Kitap Okuma Gözlüğü sayesinde artık çok Pratik.

Kitap Okuma Gözlüğü’nü isterseniz; gece yürüyüşlerinde, dergi, kitap veya gazete okurken ya da bir çok alanda sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Gözünüzün baktığı her noktayı rahatlıkla ve zahmetsizce aydınlatacak olan Kitap Okuma Gözlüğü, size net bir görüş açısı sağlayacaktır.

Kitap okurken rahatlıkla kullanacağınız bu ürün sayesinde çevrenizde bulunanları rahatsız etmeden kitap okuyabilirsiniz.

Işığınız yakından gelip aydınlatacağı ve baktığınız her kelimeyi net olarak aydınlatacağından dolayı gözleriniz Kitap Okuma Gözlüğü sayesinde çok daha az yorulacak.

Sağ ve sol çerçevesinde bulunan led ışıkları sayesinde baktığınız noktayı aydınlatın.

Ayrıca son derece şık bir tasarıma sahip olan Kitap Okuma Gözlüğü size camsız geleceğinden dolayı, isterseniz gözlük camı da taktırabilirsiniz.

Kitap Okuma Gözlüğü birinci sınıf plastikten üretilmiştir. Esnek yapısı sayesinde büyük darbeler almadığı sürece kırılmaz.

Saat pili ile çalışan Kitap Okuma Gözlüğü’nün pillerini değiştirebilmekte çok kolaydır.

CR-927 3V pil ile çalışır

Piller kullanıma bağlı olarak Kitap Okuma Gözlüğü’nü100 saate kadar kullanabilirsiniz. Pilleri değiştirdikten sonra çalışmaya devam eder.

Açma ve Kapama düğmeleri sayesinde pilden de tasarruf sağlarsınız.

Renk: Siyah-Kırmızı

Kitap Okuma Gözlüğü Nasıl ve Nereden Alabilirim?

İster yukarıda bulunan FIRSATI YAKALA butonuna tıklayarak yada İLETİŞİM kısmındaki telefon numaralarımızdan bize ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. 
EN PRATİKLER

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş