Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

Nano Grip Akıllı Anahtar Pense

Nano Grip Akıllı Anahtar Pense

Nano Grip Akıllı Anahtar Pense

Bir tadilat işi için birden fazla anahtar kullanmak gerekebilir ve onlarca anahtar içinden aradığınız anahtarı bulmakta zorluk çekebilirsiniz.  Nano Grip Akıllı Anahtar Pense ile bu sıkıntılara son vermenin zamanı.  Nano Grip Akıllı Anahtar Pense ile her türlü vida, civata, somun ve hatta boruları pratik bir şekilde sıkma ve gevşetme işlemini yapabilirsiniz. 
%59
37.00 TL
89.90 TL

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Nano Grip Akıllı Anahtar Pense, karbon çelik malzemeden üretilmiş olup asla kırılmaz paslanmaz ve çatlamaz. Kaplama kısmı boru tesisatlarında borulara hasar vermez, çizmez veya zedelemez.

Klasik ingiliz anahtarlarda gerçekleşen yalama dediğimiz aşınmalar Nano Grip Akıllı Anahtar Pense de asla meydana gelmez.

Elinizde birçok alet ve anahtar olmasına rağmen yukarıda belirtilen aşınma, paslanma ve kırılmalar yüzünden çok basit tadilatları bile yapamaz hale gelmek gerçekten kötü bir durumdur Nano Grip Akıllı Anahtar Pense imdadınıza yetişecek sizi bu durumdan kurtaracaktır.

Nano Grip Akıllı Anahtar Pense, kapalı ve açık ağızlı anahtarı tek bir sistemde birleştiriyor. Tesisat işlerinizde, evinizde, işinizde, bahçenizde, arabada olmak üzere işçilik gerektiren her yerde kullanabileceğiniz Nano Grip Akıllı Anahtar Pense ile işinizin ustası siz olacaksınız ve basit tadilatlar için onlarca lira cebinize kalacak.

Nano Grip Akıllı Anahtar Pense Videosu 

Nano Grip Akıllı Anahtar Pense satın al 

Nano Grip Akıllı Anahtar Pensenizi yukarıda ki fırsatı yakala butonundan kaç adet almak istediğinizi seçip butona tıklayarak adımları takip ederek satın alabilirsiniz.

Nano Grip Akıllı Anahtar Pense nerede satılır ?

Nano Grip Akıllı Anahtar Pense firmamız tarafından direk birinci elden ithal edilip siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. İsterseniz kargo ile ayağınıza kadar gelebilir istersenizde yerimizden bizzat gelip alabilrsiniz.

EN PRATİKLER

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş