Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu

Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu

Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu

Artık böceklerden, sürüngenlerden ve haşarelerden kurtulmak çok PRATİK ve kolay.. Riddex hiç bir kimsayal içermediği gibi, kurtulmak istediğiniz canlılara da herhangi bir zararı yoktur..
%44
25.00 TL
44.90 TL

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Yaydığı elektromanyetik dalgalar sayesinde sizi ve çevrenizi daha yaşanabilir kılacak.. Çocuğunuz, siz yada evcil hayvanınız herhangi bir kimyasal içermediği için Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu tarafından bir zarar görmez. Mobilyalar tarafından kolayca bloke edilen haşere kovucuların aksine, Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu'i prize takın yeter!

Elektrik tesisatı üzerinden tüm evinizi saracak olan Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu sayesinde evinizi dev bir Haşere Kovucu'ya çevirin.. Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu herhangi bir koku salgılamaz.

 

Sistem Nasıl Çalışır?

Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu hem atmosferi, hem de takıldığı prizin elektrik tesisatını kullanarak; duvar içindeki kablolar üzerinden bir ağ oluşturur. Bu sistem sayesinde haşerelerin en çok yuvalandığı ve yayıldığı duvar içini böcekler tarafından terk edilmesini sağlar. Bu sayede üreyemezler ve yuvanlanmaları biter. Bu ürün sayesinde ilaçlanmadan daha iyi neticeler alabilirsiniz. Elektrik sarfiyatı son derece az olduğundan dolayı çok fazla masraflı da değildir. Prizden çıkarmadan sürekli olarak kullanmanız halinde haşerelerin aynı ortama gelmemesini sağlarsınız.

Ürün Güç Tüketimi:

4.5 W Yıllık 43.84 kw/h 

Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Nasıl Alınır?

 Yukarıda FIRSATI YAKALA butonuna basarak yada İLETİŞİM kategorisinde bulunan telefon numaralarımızı arayarak siparişinizi verebilirsiniz.

EN PRATİKLER

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş