Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

Sinek ve Haşere Yok Edici Işık

Sinek ve Haşere Yok Edici Işık

Sinek ve Haşere Yok Edici Işık

Sinek ve Haşere Yok Edici Işık yağdığı ışık sayesinde sinek, sivrisinek vb. uçan haşere ve böcekleri yok etme de son derece PRATİK ve etkili bir ürün. Yüksek voltajda elektrik yüklü metal ızgaraları sayesinde son derece etkilidir. 
%49
17.90 TL
34.90 TL

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Sinek ve Haşere Yok Edici Işık son derece modern bir tasarıma sahiptir. Tıkanmayıp ve aynı zamanda paslanma yapmaz. Bu özelliği sayesinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sinek ve Haşere Yok Edici Işık; zarif ve modern bir tarza, yüksek etkinliğe sahip olup son derece güvenlidir.

Sinek ve Haşere Yok Edici Işık özel olarak tasarlanan siyah ışık tüpü insan vücudu ve evcil hayvanlar için kesinlikle bir tehlike arz etmez. Dış kafesi insanların ızgaralarla temas etmesini engellediği için herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Hiçbir kimyasal madde içermediği için Sinek ve Haşere Yok Edici Işık son derece güvenlidir.

Sinek ve Haşere Yok Edici Işık; dumansız, kokusuz, spreysiz olduğu için yaşam alanınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Herhangi bir kötü koku yada kirlilik yaratmaz. Bu haliyle Sinek ve Haşere Yok Edici Işık; ev, ofis, fabrika, gıda mağazaları, depo, hastane vs. gibi kapalı alanlarda kullanım için ideal bir yapıya sahiptir.

Sinek ve Haşere Yok Edici Işık üzerinde bulunan aparatı sayesinde asılabilme özelliğine sahiptir ve toplama haznesi mevcuttur. Elektrikle çalışır. Kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey Sinek ve Haşere Yok Edici Işık prize takmak olacak.

Sinek ve Haşere Yok Edici Işık Nasıl ve Nereden Alınır?

Yukarıda bulunan FIRSATI YAKALA butonuna tıklayarak ya da İLETİŞİM kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. 

EN PRATİKLER

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş