Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

Ödeme Şekilleri

Alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme kısmına geldiğinizde ödeme şekillerinden kapıda ödemeyi işaretliyorsunuz ve kargonuzu getiren görevliye ödemenizi nakit olarak yapıyorsunuz.?

- Kredi Kartı
- Havale
- Eft
- Kapıda Nakit Ödeme

 


Kredi kartı ile ödeme yapma:

Sepeteinizde ürün alışverişinizi tamamladıktan sonra "Alışverişi Tamamla'' butonuna tıklıyorsunuz. Karşınıza çıkan ilk sayfada Üyelik bilgilerinizi kontrol edip onayladıktan sonra ikinci sayfada ödeme seçeneklerine geçiyorsunuz. Seçeneklerden Kredi Kartı kutusunu işareteyip alttaki kutuya sizden istenilen kredi kartı bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Havale ve eft ile ödeme yapma:

Alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme kısmına geldiğinizde ödeme şekillerinden havale-eft kısmını işaretliyorsunuz ve size verilen banka hesap numarasına ödemeniz gereken tutarı yatırıyorsunuz.

Gün içinde yapılan ödemeler sabah 9.00 öğlen 13.30 da ve en son 16.00 da sistemimize düşmektedir.Gün içinde saat 16.00 dan sonra yapılan havale ve eft ler sistemimize sabah 9.00 da düşmektedir.

 

Kapıda nakit ödeme yapma:Alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme kısmına geldiğinizde ödeme şekillerinden kapıda ödemeyi işaretliyorsunuz ve kargonuzu getiren görevliye ödemenizi nakit olarak yapıyorsunuz.?

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş