Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

El Fenerli Şarjlı Elektro Şok Cihazı

El Fenerli Şarjlı Elektro Şok Cihazı

El Fenerli Şarjlı Elektro Şok Cihazı

 Evde,arabada,iş yerinde güvenliğiniz açısından için ruhsat ve benzeri bir belge gerektirmeden kullanabileceğiniz kişisel güvenlik cihazıdır. Kullanımı çok kolaydır. Saldırgana temas etmeniz yeterli. Düğmeye basarak aktif hale getirdiğinizde yüksek akım ile çıkardığı ses ve ışık görüntüsü çok ürkütücü olduğu için temas etmeden bile saldırganı korkutur ve kaçmasına neden olur. Kullanılması durumunda öldürücü bir etkisi yoktur. Sadece bayıltır ve geçici olarak uyuşturur.
Küçük boyutları sayesinde aracınızda veya çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Şarj edilebilme özelliği sayesinde pil çıkarma takma derdi de yok. Her yaştan bay ve bayanlar kendilerini tacizden korumak, evlerinin güvenliğini sağlama, doğa gezilerinde hayvan saldırılarından korunmak için kullanabilir.
%44
39.00 TL
69.90 TL

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Kişisel Güvenlik için ideal olan bu ürünü çantanızda cebinizde aracınızda rahat rahat taşıyabilirsiniz. Kişisel güvenliğiniz için kullandığınız müddetçe yasal olarak herhangi bir problem teşkil etmez. 

 Pil Ömrü: Şarj edilebilir pilin ömrü 3-4 yıldır. Bu süre sonunda pili yenisiyle değiştirebilir ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz.
Elektro Şok cihazı sizi tehlikelerden korur.
Elektro şok cihazı size yapılan herhangi bir saldırıdan hiç zarar almadan kurtulmanızı sağlar.
Evde arabada işyerinde güvenliğiniz için kullanabileceğiniz kişisel güvenlik cihazı.

Elektro Şok Cihazı çok güçlü ledli el feneri sayesinde ise asla karanlıkta kalmayacaksınız.

 

 

Neden Elektro Şok Kullanmalıyım?

Günümüzde şiddet eğilimli olaylar gün geçtikçe artmaktadır ,herhangi bir şiddet olayına (kapkaç,hırsızlık,yaralama vb..) karşı kendinizi savunmak için bile olsa kullanacağınız kesici veya ateşli silah ile karşı tarafa zarar verdiğinizde yasal olarak sizi yasalarla karşı karşıya getirir ve suçlu olmanıza dahi sebebiyet verir .Elektroşok cihazı kullandığınızda karşınızdaki kişiye asla kalıcı zarar vermezsiniz .Cihazı karşınızdaki kişiye dokundurduğunuzda geçici olarak baygınlık veya kas gevşemesine sebebiyet verir ve dk ile 30 dk arasında kişi tam olarak eski sağlığına kavuşur bu süre kişiyi yakalamanız ,kaçmanız veya emniyet güçlerine teslim etmeniz için yeterli bir süredir.

 

PAKET İÇERİĞİ
-Çelik Ledli ve Elektroşok El Feneri.
-Prizden Şarj Kablosu.
-Özel Koruma ve Taşıma Kılıfı.

-Özel Kutusu.

Ağırlık: 180 Gr
Elektrik Gücü: 1000 Kv
Boyutları: 165 x 35 x 28 mm

 

 


NOT: CİHAZIN KULLANIM SORUMLULUĞU ALICIYA AİTTİR

EN PRATİKLER

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş