Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

Manyetik Dik Duruş Korsesi

Manyetik Dik Duruş Korsesi

Manyetik Dik Duruş Korsesi

Manyetik Dik Duruş Korsesi bel ve sırt bölgenizde bulunan ağrıların giderilmesi noktasında en büyük yardımcınız olacak. Son derece PRATİK ve bir o kadar kullanışlı olan Manyetik Dik Duruş Korsesi ayrıca dik duruş bozukluklarınızı giderme noktasında da yardımcınız olacak. 
%58
16.90 TL
39.90 TL

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Manyetik Dik Duruş Korsesi’ni kıyafetlerinizin altında da rahatlıkla kullanabileceksiniz Hem erkekler, hem de kadınlar için uygundur. Ayarlanabilir cırt bantları sayesinde Manyetik Dik Duruş Korsesi’ni her bedende rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güçlü ve etkili yapısı sayesinde Manyetik Dik Duruş Korsesi bel ve sırt bölgelerinde bulunan ağrıları giderme noktasında en büyük yardımcınız olacak. İçerisinde bulunan manyetik taşları sayesinde bel ve sırt kısmınızda kan dolaşımının  hızlanmasını sağlayacak bu ürün bu sayede de; kaslarınızın gevşemesini ve günlük rutin faaliyetlerinizde bel ve sırt kısmında herhangi bir ağrıyla karşılaşmamanızı sağlar.

Yapısı itibariyle Manyetik Dik Duruş Korsesi’ni kıyafetlerinizin altında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Manyetik Dik Duruş Korsesi bel ve sırt bölgenizi rahatça saracağı için sizi ağrılardan kurtaracak. 12 noktaya yerleştirilen bu manyetik taşlar; sırt ve spinal bölgelerde karşılaştığınız tüm ağrılardan sizi kurtaracak.

Manyetik Dik Duruş Korsesi giyilmesi son derece kolay ve PRATİK’tir. Hafif ve özel tasarımı sayesinde çok rahat edeceksiniz.

Bel ve sırt bölgenizdeki olumlu değişimi kısa sürede görecek ve Manyetik Dik Duruş Korsesi’nden memnun kalacaksınız.

Manyetik Dik Duruş Korsesi; ağrılarınızın azalmasına, kan dolaşımınızın hızlanması sayesinde kaslarınızın gevşemesine yardımcı olacak.

Manyetik Dik Duruş Korsesi; kronikleşmiş sırt ağrılarınızın giderilmesinde etkili çok etkili olacak.

 Manyetik Dik Duruş Korsesi Nereden ve Nasıl Alınır?

Yukarıda bulunan FIRSATI YAKALA butonuna tıklayarak yada İLETİŞİM kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. 

EN PRATİKLER

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş