Sayfa Başına Dön

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz
Çalışma Saatlerimiz - 09:00 - 18:30     
Sepet
0

SEPETİM

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz...
Sepete Git
Slim Banner

Wrist Ball Güç Topu Bilek Güçlendirme

Wrist Ball Güç Topu Bilek Güçlendirme

Wrist Ball Güç Topu Bilek Güçlendirme

- Bilek ve Omuz kaslarını çalıştırmanın en iyi ve PRATİK yolu. - Bileğin dairesel hareketiyle döndürülen, döndükçe kendi içinde dengesizlik oluşturarak el, bilek, kol ve omuz kaslarının kontrol altına alınmasını sağlamak için tasarlanmış toptur. - İçinde motor olmadığı halde hassas balans ayarı yapılmış mekanizması ve işçiliği sayesinde 15000 RPM üzerindeki hızlarda bile stabildir. - Gün boyu masa başı/bilgisayar başında oturanların, iş nedeniyle sınırlı hareket alanına sahip kişilerin, bilekleri için kısa molalarda yapılabileceği en etkili egzersiz!
%40
14.90 TL
24.90 TL

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

 

 

 

 

- Dönmeye başladığında yanan 6 adet yüksek yoğunlukta LED ışığa sahiptir. Bu LED ışıklar, pil olmaksızın Wrist Ball'ın dönmesinden aldığı güç ile yanmaya başlıyor ve siz çevirdikçe daha çok parlıyor.


- Golf, tenis, beyzbol, basketbol, hokey, bowling oynayan, bisiklete binen, dağ sporlarıyla ilgilenen ve motocross meraklıları, işi gereği ağır yük kaldıranlar, kanoya meraklı olup dalgalarla boğuşanlar, kayak yapanlar, gün boyunca bilgisayar kullanan, mouse ve klavye hareketlerinden dolayı bilek sızısı çekenler... kısacası bilek hareketinin ön planda olduğu bütün etkinliklerde bulunanlara özellikle tavsiye edilir.
?
- Tüm kasları çeşitli açılarda ve hareketlerle çalıştırdığı için, özellikle bilek ve kol sağlığı açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu sebeple, el-kol-bilek ağrıları çekenlerin ve bilek gücüne dayalı sporların vazgeçilmez egzersiz kaynağıdır.

Wrist Ball, merkezkaç kuvveti sayesinde dengesizlik oluşturup omuz, kol ve bileğin güç sarf ederek bu dengesizliği kontrol altına almasını sağlar. Bu kontrol sırasında tüm kasları çeşitli açılarda ve hareketlerle çalıştırdığı için, özellikle bilek ve kol sağlığı açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu sebeple, el-kol-bilek ağrıları çekenlerin ve bilek gücüne dayalı sporların vazgeçilmez egzersiz kaynağıdır.

EN PRATİKLER

FIRSATLARI AYAKÜSTÜ TAKiP EDiN!

Pratikhane IOS App İndir
Pratikhane Android App İndir

fırsat, fırsatlar, günün fırsatı, indirim, ucuz, satış, uygun, fiyat, alışveriş